بهترین متخصص ایمپلنت کیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت کیست؟

بهترین متخصص ایمپلنت

افرادی که به دلایل متفاوت یک یا چند دندان خود را از دست داده اند و یا هیچ دندانی برای آنها باقی نمانده است می توانند برای به دست آوردن دوباره ی دندان های خود از جراحی ایمپلنت دندان بهره مند شوند.

افرادی که به دلایل متفاوت یک یا چند دندان خود را از دست داده اند و یا هیچ دندانی برای آنها باقی نمانده است می توانند برای به دست آوردن دوباره ی دندان های خود از جراحی ایمپلنت دندان بهره مند شوند.

ایمپلنت دندان یک ریشه ی فلزی (با کیفیت بسیار عالی و سازگار با فضای دهان انسان) است که در داخل استخوان فک قرار می‌گیرد و تاج دندان (روکش) روی آن نصب می شود.

بدین صورت بیمار لبخند زیبای خود را باز می یابد و علاوه بر زیبایی و ظاهری طبیعی از کارکرد و سلامت دهان و دندان های خود لذت دوباره می برد. اما در این راستا می بایست به انتخاب یک دندان پزشک متخصص و متبحر در زمینه ی ایمپلنت دندان توجه ویژه شود.

انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت نکته ی بسیار ضروری و حایز اهمیت است و در ادامه به شرح جزییات این ضرورت پرداخته می شود.

اهمیت مراجعه به یک متخصص ایمپلنت دندان عالی و با تجربه در چیست؟

انجام جراحی ایمپلنت با کیفت بسیار بالا، دوام و ظاهر زیبا و طبیعی دندان های کاشته شده ، همه و همه ارتباط نزدیک و جدا نشدنی با مهارت و تجربه ی یک متخصص ایمپلنت دارد. برای داشتن یک جراحی ایمپلنت موفق مراجعه به دندانپزشکی که یه طور تخصصی در زمینه ی ایمپلنت فعالیت دارد نکته ی بسیار قابل توجهی می باشد.

در این راستا بیمار می تواند از انتخاب دندانپزشکی که تجربه ی زیادی در انجام جراحی ایمپلنت به طور تخصصی دارد اطمینان حاصل کند و ایمپلنت دندان خود را به شخصی بسپارد که درمان ایمپلنت را شاخه ی تخصصی خود می داند نه یک روش درمانی قابل ارائه میان سایر فعالیت های دندانپزشکی .

صرف وقت و هزینه و توجه به ایمن و مطمئن بودن روند درمان، جزو مهمترین موارد قابل توجه هنگام آماده شدن برای جراحی ایمپلنت و انجام آن است.

در ادامه تعدادی از موارد حائز اهمیت در مراجعه به یک متخصص ایمپلنت عالی را بر می شماریم :

1. جراحی ایمن و نتیجه ی عالی و بادوام : روند جراحی ایمپلنت دندان نیازمند دقت و تبحر بالای متخصص ایمپلنت است.

بررسی لثه و اطمینان از سلامت آن، بررسی دندان های کناری و شرایط عمومی آنها و گزینش محل مناسب برای ایجاد سوراخ کاشت و همچنین به کارگیری ایمپلنت با سایز مناسب، از جمله موارد مهمی هستند که تخصص و مهارت بالای دندانپزشک را طلب می کنند. 

بدین صورت احتمال انجام یک جراحی موفق بسیار زیاد و حتی می توان گفت حتمی خواهد بود. نادیده گرفته شدن هر یک ازین موارد احتمال ایجاد آسیب های جبران ناپذیر را افزایش داده و رسیدن به نتیجه ای بادوام و زیبا را با مشکل روبرو می کند.

در این حالت علاوه بر این نتیجه ی بد، حتی کاشت مجدد دندان ها برای یک دندانپزشک متخصص در امر ایمپلنت  نیز بسیار سخت و در مواردی ناممکن می شود. در نتیجه  درمان هایی همچون پیوند استخوان و لثه برای بیمار الزامی می گردد.

2. جلوگیری از نتیجه ی نامطلوب علی رغم پرداخت هزینه ی زیاد : با توجه به اینکه مواد و متریال لازم برای انجام ایمپلنت دندان از کشور های دیگر به ایران وارد می شوند، وبرای انجام ایمپلنت هزینه های درمانی و ترمیمی دیگر نیز به هزینه ی اصلی اضافه می شود، مراجعه کنندگان مبلغ زیادی را برای انجام ایمپلنت پرداخت می کنند.

در نتیجه عدم دستیابی به نتیجه ی مورد نظر و مطلوب علاوه بر ایجاد مشکلات در ارتباط با سلامتی دهان و دندان بیمار و فرسایش ذهنی، باعث اتلاف هزینه ی بسیار نیز می گردد.

3. جلوگیری از اتلاف زمان: درمان ایمپلنت یک روند زمان بر است و با توجه به هر فرد، ممکن است بیشتر نیز به طول انجامد.  افرادی که از مشکلات ایمنی بدن رنج می برند و ترمیم جراحات و پیوند برای آنها زمان‌بر و دشوار است  ، از جمله مراجعه کنندگانی هستند که می بایست بیش از دیگران به تخصیص زمان کافی برای درمان خود فکر کنند و این نکته را مد نظر داشته باشند که با انتخاب یک متخصص ایمپلنت حرفه ای از دوباره کاری و اتلاف بیش از پیش زمان خود جلوگیری کنند.

نمونه درمان های دکتر عزیز گشاده رو

photo 2024 01 14 11 53 06 1   

 

photo 2024 01 14 11 52 39 2

 

photo 2024 01 14 11 53 01 2

ویژگی های یک متخصص ایمپلنت حرفه ای و مطمئن چیست؟

1. تحصیلات دانشگاهی مربوطه را پشت سر گذاشته است.

یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت از دانش وافر و بروز دنیا برخوردار است و متناسب با هر شخص، بینش صحیح و تخصصی خود  را برای طرح ریزی روند درمان و انتخاب مواد و پروتز مناسب بکار می گیرد. باعث افتخار است که در مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر عزیز گشاده رو ، رتبه ی اول بورد تخصصی کشور، کلیه ی خدمات درمانی ایمپلنت را عهده دار هستند.

2. مهارت، تخصص و تجربه ی زیادی بدست آورده است.

متخصص ایمپلنت، با سرعت عمل و راندمان بالا جراحی را مدیریت و به سمت یک نتیجه ی عالی هدایت می کند. بدین صورت با بکار گیری دانش خود و تمرین و تجربه اندوزی، بهترین درمان را رقم زده و موفقیت ایمپلنت دندان با حد اقل عوارض ممکن را تضمین میکند.

3. استفاده از بهترین تجهیزات کاری و پیشبرد کار در لابراتوار مجهز و پیشرفته

مجهز بودن و پیشرفتگی کلینیک دندانپزشکی و هم طراز بودن لابراتوار آن با استانداردهای جهانی از موارد مهم و قابل توجه در ارتباط با انتخاب یک دندانپزشک متخصص ایمپلنت است. چراکه ساخت پروتز با کیفیت و متناسب با معیارهای زیبایی شناسانه نیز به همان میزان دارای اهمیت است .

4. دارای وجدان کاری و اخلاق و تعهد است

یک دندانپزشک با وجدان، ارائه ی بهترین درمان ممکن و حفظ سلامت بیمار را وظیفه ی اصلی خود می داند و در این راستا زمان لازم را به هر بیمار اختصاص داده و از مواد و متریال اورجینال و مرغوب استفاده می کند.

متاسفانه بسیار مواردی مشاهده شده است که  اطلاعات داده شده به بیماران با کار انجام شده و مواد مورد استفاده مطابقت نداشته و کاشت دندان با کیفیتی نازل و با استفاده از متریال نامرغوب و ارزان قیمت صورت گرفته است.

اینگونه اتفاقات از وجدان و کلاس کاری یک دندانپزشک متخصص و حرفه ای به دور است و چهره و سابقه ی کاری او را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد.

5. ابراز رضایت بیماران پیشین متخصص ایمپلنت از ظاهر و دوام دندان های ایمپلنت شده

با پرس و جو از مراجعه کنندگان قبلی پزشک متخصص و مراجعه به تصاویر مجموعه کارهای دندانپزشک و همچنین فیلم جراحی ها و مصاحبه با بیماران، می توان اطلاعات ارزنده ای را در ارتباط با مهارت و پیشینه ی پزشک مورد نظر به دست آورد. شما عزیزان نیز در همین سایت و با مراجعه به قسمت نمونه کارها می توانید از کیفیت ظاهری درمانها در این مجموعه اطمینان حاصل کنید.

6. برخورد خوبی دارد  و ارتباط مناسبی با مراجعه کنندگان برقرار می کند

برخورد حرفه ای و مناسب با بیماران را از جمله وظایف مهم پزشکی خود می داند. در این صورت پزشک متخصص در پاسخگویی به سوالات بیمار و مطلع کردن او از شیوه ی مورد استفاده و چگونگی انجام کار و درکل هر آنچه که تصویر روشنی از مراحل ایمپنت و درمان به بیمار می دهد صبر و بردباری پیشه می کند.

چگونه اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما  بهترین متخصص ایمپلنت است؟

با توجه به اطلاعات ارائه شده، هنگام انتخاب دندانپزشک و در زمان جلسه مشاوره، پرس و جو در ارتباط با نکات  زیر بسیار راهگشا خواهد بود:

 • میزان مقبولیت واعتبار دندانپزشک در تخصص کاریش (جراحی ایمپلنت).
 • بازخورد بیماران پیشین از دندانپزشک و کلینیک و میزان رضایت آنها.
 • پیشینه ی کاری و تعداد جراحی ها و واحدهای ایمپلنت شده توسط دندانپزشک متخصص.
 • برخورد صحیح دندانپزشک و مطلع کردن بیمار از روند درمان ایمپلنت با پاسخ کامل و صبورانه.
 • میزان زمانی که پزشک به بیمار اختصاص می دهد و دقتی که در انجام معاینات بکار می گیرد.
 • تبحر دندانپزشک برای انجام جراحی های پیچیده و پیشرفته
 • ضمانت درمان و مسئولیت پذیر بودن دندانپزشک متخصص ایمپلنت
 • تجهیزات کلینیک دندانپزشکی و میزان کیفیت و پیش رفته بودن برند ها ی مورد استفاده.
 • همکاری پزشک متخصص مورد نظر با یک تیم حرفه ای و معتبر
 • کیفیت رعایت بهداشت و توجه به متد های روز دنیا در این زمینه (در هنگام معاینه و انجام کار).
 • انجام صفر تا صد مراحل جراحی ایمپلنت در کلینیک با بالاترین کیفیت
 • متناسب بودن تعرفه ها با کیفیت انجام کار.
 • قابل دسترس بودن ، و نظم در پاسخ و نوبت دهی به بیماران

نشانه های عدم مراجعه به یک متخصص ایمپلنت کارآزموده و انتخاب نامناسب دندان پزشک در کاشت ناموفق دندان چیست؟

پدیدار شدن یک لبخند زیبا با استفاده از روش درمانی ایمپلنت تنها محصول دستان توانمند یک متخصص حرفه ای و با تجربه در زمینه ی ایمپلنت است. در غیر این صورت مراجعه کننده با مشکلات بزرگی روبرو خواهد شد که در ادامه تنها به گوشه ای از آن اشاره میکنیم :

 • مشکلات مربوط به روکش دندان ها :

ایمپلنت غیر حرفه ای و نامرغوب نشانه هایی دارد که برای نمونه می توان به عدم فیکس و محکم بودن روکش دندان ها در جایشان اشاره کرد. بدین صورت روکش دندان ها لق بوده و کارکرد و دوام مناسب خود را ندارند.

 • تحلیل رفتن لثه و استخوان اطراف دندان ایمپلنت شده :یکی از بدترین اتفاقات ممکن پس از انجام ایمپلنت دندان از بین رفتن کیفیت کاشت و ظاهر زیبای دندان است.
 • با پدیدار شدن چنین مشکلی، پایه ها وقسمت های فلزی ایمپلنت از میان بافت لثه ( محل بین دندان و لثه) آشکار می شوند و زيبايى لبخند و دندان ها را به شدت تحت تاثير قرار می دهند. تصاویر زیر حاکی از بوجود آمدن مشکلات ایمپلنت به علت استفاده از متریال نامناسب و یا کاشت به روش های غیر حرفه ای توسط دندانپزشک کم تجربه است.

لذا هرگز فریب تبلیغات ارزان بودن تعرفه های ایمپلنت را نخورید چرا که هرگز تضمینی برای آنها وجود نخواهد داشت و اصلاح ثانویه ی مشکلات نیز بسیار دشوار و دردناک خواهد بود و علاوه بر آن زمان زیاد و هزینه هنگفتی را به شما متحمل خواهد کرد.

معجزه ایمپلنت دکتر گشاده رو 

implantlaminate

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

ویدئو بهترین متخصص ایمپلنت کیست؟

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

 

سوالات متداول در مورد متخصص ایمپلنت

1- متخصص ایمپلنت کیست؟

متخصص ایمپلنت دندانپزشکی است که دوره‌های تخصصی و تجربه لازم را برای کاشت، جراحی و مراقبت از ایمپلنت‌های دندانی کسب کرده است. ایمپلنت‌ها ریشه‌های مصنوعی دندان هستند که از جنس تیتانیوم ساخته شده و در استخوان فک قرار داده می‌شوند تا جایگزین دندان‌های از دست رفته شوند.

2- چه کسانی به متخصص ایمپلنت نیاز دارند؟

افرادی که به دلیل از دست رفتن دندان با مشکلاتی مانند جویدن، صحبت کردن و یا زیبایی لبخند خود مواجه هستند، می‌توانند از مزایای ایمپلنت‌های دندانی بهره‌مند شوند. ایمپلنت‌ها می‌توانند اعتماد به نفس شما را افزایش داده و کیفیت زندگی‌تان را به طور قابل توجهی بهبود بخشند.

3- برای انتخاب متخصص ایمپلنت مناسب چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

 • صلاحیت و تجربه: از مدارک و گواهی‌نامه‌های متخصص اطمینان حاصل کنید و سابقه کاری او را در زمینه ایمپلنت بررسی نمایید.
 • نظرات بیماران: نظرات بیماران قبلی را در مورد این متخصص مطالعه کنید.
 • روش و فلسفه: در مورد روش‌ها و فلسفه کاری متخصص سوال کنید و از نرخ موفقیت ایمپلنت‌های او اطلاع حاصل کنید.
 • هزینه: هزینه‌های متخصص را با تعرفه‌ها مقایسه کنید و از امکان پرداخت اقساطی یا ارائه تخفیف مطلع شوید.
 • محل و راحتی: موقعیت مطب را در نظر بگیرید و از راحتی دسترسی به آن مطمئن شوید.
 • ارتباط و شخصیت: با متخصص صحبت کنید و از راحت بودن با او اطمینان حاصل کنید.

4- در جلسه مشاوره با متخصص ایمپلنت چه سوالاتی باید پرسید؟

 • چه نوع ایمپلنت‌هایی را برای من پیشنهاد می‌کنید و چرا؟
 • مزایا و معایب هر نوع ایمپلنت چیست؟
 • دوره عمر هر نوع ایمپلنت چقدر است؟
 • ضمانت‌نامه برای ایمپلنت‌ها به چه صورت است؟
 • هزینه‌های ایمپلنت شامل چه مواردی می‌شود؟
 • آیا امکان ارائه طرح‌های پرداخت اقساطی یا تخفیف وجود دارد؟
 • چه برنامه مراقبت‌های بعد از عمل را برای من در نظر می‌گیرید؟
 • در صورت بروز عوارض بعد از عمل، چه اقداماتی انجام می‌دهید؟
 • چه مدت زمان برای پیگیری و چکاپ‌های بعد از ایمپلنت باید به مطب شما مراجعه کنم؟

5- مراقبت‌های بعد از ایمپلنت دندان چگونه است؟

مراقبت‌های بعد از ایمپلنت بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید. متخصص ایمپلنت دستورالعمل‌های مراقبتی را به شما ارائه می‌دهد که باید به طور دقیق آنها را دنبال کنید. به طور کلی، مراقبت‌های بعد از ایمپلنت شامل رعایت بهداشت دهان و دندان، مصرف داروهای تجویز شده و مراجعه به متخصص برای چکاپ‌های منظم می‌باشد.

6- در صورت بروز عوارض بعد از عمل، چه اقداماتی انجام می‌دهید؟

برخی از عوارض شایع بعد از ایمپلنت و اقدامات متخصص در قبال آنها عبارتند از:

درد و تورم: متخصص شما برای کاهش درد و تورم داروهای مسکن تجویز می کند. همچنین ممکن است استفاده از کمپرس سرد در محل ایمپلنت به کاهش تورم کمک کند.
خونریزی: خونریزی خفیف در 24 ساعت اول بعد از عمل طبیعی است. اما اگر خونریزی شدید یا مداوم باشد، باید به متخصص خود اطلاع دهید.
عفونت: عفونت یکی از جدی ترین عوارض بعد از ایمپلنت است که با علائمی مانند قرمزی، تورم، درد، تب و بوی بد دهان خود را نشان می دهد. در صورت مشاهده هر کدام از این علائم، باید سریعاً به متخصص خود مراجعه کنید.
شل شدن ایمپلنت: اگر ایمپلنت به درستی در استخوان جا نگرفته باشد یا مورد بار بیش از حد قرار بگیرد، ممکن است شل شده و بچرخد. در این صورت باید توسط متخصص جایگزین یا سفت شود.
آسیب عصبی: در برخی موارد نادر، کاشت ایمپلنت می تواند به عصب آسیب برساند که منجر به بی حسی یا گزگز در اطراف محل ایمپلنت می شود. در صورت مشاهده این علائم، باید به متخصص خود اطلاع دهید.


7- چه مدت زمان برای پیگیری و چکاپ‌های بعد از ایمپلنت باید به مطب شما مراجعه کنم؟

معاینات منظم بعد از ایمپلنت برای اطمینان از بهبود صحیح و جلوگیری از بروز مشکلات ضروری است. برنامه معاینات معمولاً به شرح زیر است:

 • 1-2 روز بعد از عمل: برای بررسی محل ایمپلنت و اطمینان از عدم وجود مشکل از شما ویزیت به عمل می آید.
 • 1-2 هفته بعد از عمل: برای برداشتن بخیه ها (در صورت استفاده از بخیه) و بررسی وضعیت ایمپلنت به شما ویزیت داده می شود.
 • 6-8 هفته بعد از عمل: برای بررسی وضعیت ایمپلنت و آسیب شناسی از محل ایمپلنت عکس برداری می شود.
 • 3-6 ماه بعد از عمل: برای بررسی نهایی وضعیت ایمپلنت و اطمینان از جذب کامل آن در استخوان از شما ویزیت به عمل می آید.

پس از این مراحل، معاینات منظم به صورت هر 6 ماه تا 1 سال ادامه خواهد داشت تا از سلامت بلند مدت مطمئن شویم

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها