فهرست مطالب

بازسازی کل دهان با ایمپلنت معجزه ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو متخصص پروتزهای دندانی ایمپلنت و زیبایی.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان وسیله ای شبیه به یک پیچ کوچک است که در داخل استخوان فک در جای خالی دندانتان قرار میگیرد تا به عنوان ریشه عمل کند و بعد روی آن نوعی تاج دندان مصنوعی مانند روکش قرار بگیرد و همانند دندان واقعی برایتان کار کند.

پایه های ایمپلنت با قرار گرفتن در استخوان فک از تحلیل استخوانی جلوگیری می کند و گاهی اوقات حتی این روند را معکوس می کنند. از آنجایی که سایر درمان های جایگزینی دندان بسیار سطحی تر هستند، ایمپلنت تنها درمان جلوگیری کننده از تحلیل استخوان فک بعد از از دست دادن دندان می باشد.

دندان های ایمپلنت به شما اجازه می دهند غذا ها را به طور طبیعی بجوید و بخورید.

پیوند ایمن بین ایمپلنت و استخوان فک به آن ثبات و استحکام یک دندان طبیعی را می دهد. این ثبات ریشه عمیق، به ایمپلنت کمک می کند تا مانند یک دندان طبیعی عمل کند.

شما می توانید درست مانند دندان طبیعی خود غذا را گاز بزنید، بجوید و بخورید، از استیک های جویدنی گرفته تا سیب های سفت یا تافی. جای نگرانی نیست که ایمپلنت تحت فشار بیافتد. شما می توانید بدون اینکه حتی به ایمپلنت خود فکر کنید استراحت کنید و روز خود را بگذرانید.

photo 2024 03 04 16 30 04 3

انواع روش های ایمپلنت دندان

 ایمپلنت دیجیتالی

ایمپلنت دیجیتالی

برای کاشت ایمپلنت دندان میتوان از تکنولوژی های جدید بهره برد تا نتیجه مطمئن تر و دقیق تر شود.
با استفاده از دستگاههای دیجیتالی جدید، نه تنها دقت درمان بالاتر میرود، بلکه شما در حین درمان راحتی بیشتری خواهید داشت.

  روش کاشت ایمپلنت دیجیتال با اسکن سه بعدی دهان و دندان ها،  دید دقیق و خوب از دندان ها به   دندان پزشک می دهد.
با  اسکن سه بعدی و شبیه سازی آن در  کامپیوتر ،  بررسی استخوان فک و قرار گیری رشته های عصبی برای دکتر آسان تر شده و  اسکن سه بعدی  دیجیتالی دهان ، جراحی و کاشت ایمپلنت با کمترین برش و بیشترین بسرعت انجام  می شود. پایه ایمپلنت به درستی و با دقت بالا درون فک قرار گرفته و جوش  می خورد
 کاشت ایمپلنت با حداقل شکاف باعث می شود که کمترین خونریزی و تورم لثه را داشته باشیم ، و بیمار  دندانپزشکی بدون درد را تجربه کند .

photo ۲۰۲۳ ۱۲ ۰۹ ۱۶ ۳۹ ۴۵ 4
kasht dandane tabiei 1

اگر یکی از دندان های جلویی شما آسیب دیده و مجبور به کشیدن آن هستید و قصد دارید سریعاً برای آن جایگزینی داشته باشید می توانید برای کاشت ایمپلنت فوری یا یک روزه اقدام کنید.

برای کاشت ایمپلنت فوری دندان، باید از دهان تصویر برداری انجام شود و وضعیت استخوان فک و دندان های بیمار توسط دندانپزشک متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که استخوان فک نازک نبوده و تحلیل نرفته باشد و استخوان کافی برای پشتیبانی از ایمپلنت وجود داشته باشد، پایه ایمپلنت در استخوان قرار داده می شود. در این شرایط با استفاده از اباتمنت روکش موقتی بر روی آن نصب می شود تا ظاهر فرد زیبا بماند. البته معمولاً روکش کمی کوتاهتر از دندان های کناری است تا فشار زیادی به پایه ایمپلنت وارد نشود. پس از گذراندن زمان بهبودی این روکش موقت برداشته شده و روکش دائم جایگزین آن می شود.

ایمپلنت تحت آرامبخشی  Sedation Dentistry

ترس از دندان‌پزشکی یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا یکی از ترسهای مرضی رایج در سراسر دنیا است که باعث می‌شود هر سال بسیاری از مردم صرفا به واسطه همین وحشت از مراجعه به دندان‌پزشک خودداری کرده و در ‌‌نهایت با مشکلاتی بسیار پیچیده‌تر و دردناک‌تر روبرو شوند.

  راهکار پایان این کابوس چیست؟ یکی از این راهکارها آرامبخشی یا سدیشن در دندانپزشکی میباشد  

دندانپزشکی تحت آرامبخشی از دارو استفاده می کند تا به شما کمک کند در طول درمان هایی مانند کاشتن ایمپلنت دندان آرام باشید.  در طی پروسه کاشت  ایمپلنت کاملاً بیدار و آگاه بوده و بدون هیچ خاطره ای از انجام این جراحی آنرا  بدون درد پشت سر بگذارید.

dental sedation
دکتر عزیز گشاده رو متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی رتبه اول بورد تخصصی کشور 2 scaled

بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران کیست؟

انجام جراحی ایمپلنت با کیفت بسیار بالا، دوام و ظاهر زیبا و طبیعی دندان های کاشته شده ، همه و همه ارتباط نزدیک و جدا نشدنی با مهارت و تجربه ی یک متخصص ایمپلنت دارد. برای داشتن یک جراحی ایمپلنت موفق مراجعه به دندانپزشکی که یه طور تخصصی در زمینه ی ایمپلنت فعالیت دارد نکته ی بسیار قابل توجهی می باشد.

در این راستا بیمار می تواند از انتخاب دندانپزشکی که تجربه ی زیادی در انجام جراحی ایمپلنت به طور تخصصی دارد اطمینان حاصل کند و ایمپلنت دندان خود را به شخصی بسپارد که درمان ایمپلنت را شاخه ی تخصصی خود می داند نه یک روش درمانی قابل ارائه میان سایر فعالیت های دندانپزشکی .

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از ۲۰،۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

نمونه درمان های دکتر عزیز گشاده رو

ایمپلنت فوری تفاوت ها 2
معجزه ایمپلنت   The Miracle of Dental implants

وقتی دندانها به هردلیلی مثل پوسیدگی یا ضربه شدید از دست میروند، زندگی فرد به مشکل می خورد و زیبایی لبخند و عملکرد جویدن مختل می شود .اعتماد به نفس در هنگام خندیدن و حرف زدن کم می شود.

امروزه با درمان های “کاشت ایمپلنت دندان”  و بازسازی کامل  دندان های پوسیده و از دست رفته می توان دندانهای مشابه دندان های طبیعی و  حتی بمراتب زیباتر و بی نقص تر ایجاد کرد و براستی می توان این  رویکرد درمانی را معجزه ایمپلنت دندان  و “طراحی لبخند زیبا” در  “دندانپزشکی زیبایی” نامید.

کاشت ایمپلنت دندان برای بزرگسالان هیچ محدودیت سنی ندارد. این نوع درمان هر شخص را به شرایط ایده آل زیبایی لبخند، فک و دهان ، عملکرد مناسب جویدن و اعتماد به نفس بالا می رساند.

‏دکتر عزیز گشاده رو ،با سابقه بیش از ۲۰,۰۰۰ درمان موفق و با کیفیت ایمپلنت را  بی شک می توان ” معجزه گر ایمپلنت ” نامید.

photo 2023 07 22 16 19 30 1

ویدئو معجزه ایمپلنت دندان دکتر عزیز گشاده رو

سوالات متداول

ایمپلنت دندان چگونه کار می‌کند؟

ایمپلنت دندان به طور جاودانه به استخوان فک یا فک متصل می‌شود. سپس دندان مصنوعی بر روی ایمپلنت قرار می‌گیرد.


معمولاً فرآیند ایمپلنت دندان با تحت بی حسی صورت می‌گیرد، بنابراین در بیشتر موارد درد تجربه نمی‌شود. پس از عمل، ممکن است مدتی درد و تورم را تجربه کنید، اما با تجویز داروها این علائم کاهش خواهند یافت.

برخی از مشکلات و عوارض ممکن پس از ایمپلنت دندان شامل عفونت، التهاب لثه، خونریزی، کاهش حساسیت لثه، سردرد و تورم موضعی است. اما با رعایت دستورات پس از عمل و مراقبت‌های لازم، این مشکلات بسیار کمی هستند.

زمان به طول کشیدن فرآیند ایمپلنت دندان از فرد به فرد متفاوت است، اما معمولاً ممکن است تا چند ماه به طول بیانجامد. این زمان شامل مراحل بهبود استخوان، جوانسازی لثه‌ها و ترمیم عناصر مصنوعی است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مراقبت‌های لازم پس از عمل ایمپلنت دندان شامل رعایت بهداشت دهان و دندان، استفاده از آنتی‌بیوتیک و دستورات پس از عمل پزشک می‌باشد. همچنین، باید غذاهای نرم و مناسب را مصرف کرده و فعالیت‌های جسمانی سنگین را اجتناب کنید.

با توجه به شرایط منحصر بفرد فک و دندان هر شخص بهتر است از تیم تخصصی دکتر عزیز گشاده رو بهترین راهکار و مشاوره زیبایی را دریافت کنید ۰۹۱۲۰۴۱۱۳۹۹ 

شماره تماس :

  ۰۲۱-۲۶۶۰۶۱۵۷   _   ۰۹۱۲۰۴۱۱۳۹۹  _  ۰۲۱-۲۶۶۰۶۵۳۱


تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها