ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری

اگر میخواهید فورا صاحب دندان ایمپلنتی شوید باید برای کاشت ایمپلنت فوری اقدام کنید. در کاشت ایمپلنت فوری، ابتدا باید شرایط شما ارزیابی شود تا دکتر مطمئن شود این روش برای شما مناسب است.در کاشت ایمپلنت فوری بر خلاف درمان معمول ایمپلنت که چندین جلسه طول می کشد، طی یک جلسه به اتمام می رسد. برای کاشت ایمپلنت فوری دندان، ابتدا باید شرایط شما ارزیابی شود تا از مناسب بودن این روش درمانی برای شما اطمینان حاصل شود و سپس مراحل آماده سازی برای درمان انجام شود. در روش کاشت ایمپلنت فوری، در همان جلسه پایه ایمپلنت جایگذاری می شود و روی آن روکش دندان نصب میشود، بنابراین دیگر جای دندان خالی نخواهد ماند.

ایمپلنت فوری

برای  شروع درمان کاشت ایمپلنت فوری دندان، باید عکس دندان گرفته شود و وضعیت استخوان فک و دندانهای اطراف بیمار توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گیرد. طی این جلسه مشاوره، پزشک با شما درباره برآورد هزینه درمان صحبت می کند. هزینه نهایی درمان، برآیندی هزینه هایی از جمله این موارد است: بی حسی یا بیهوشی، کشیدن دندان، جراحی کاشت ایمپلنت، هزینه عکس و آزمایشها و داروهایی که برایتان مصرف میشود.

اکثر درمان های ایمپلنت، در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر گشاده رو به روش ایمپلنت فوری انجام می شود. در روش درمانی ایمپلنت دکتر گشاده رو،  همزمان با کشیدن ریشه دندان، ایمپلنت جایگذاری می شود و در مواردی که شرایط مناسب باشد در همان جلسه اول درمان، روکش موقت به بیمار داده می شود.

ایمپلنت فوری

چرا مرکز دکتر گشاده رو؟

این مرکز متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران می باشد ، که به لطف خدا توانسته ایم مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان و با سابقه ، بهترین درمانهای دندانپزشکی را با هزینه مناسب ، به شما عزیزان هدیه بدهیم. هدف مرکز ما انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در یک مرکز واحد می باشد. مطالب این وب سایت توسط متخصصین و اساتید برتر دانشکده دندانپزشکی نگارش شده است و در برگیرنده اطلاعات کامل و قابل استناد علم دندانپزشکی می باشد.

مقالات و دانستنیها