ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری

اگر میخواهید فورا صاحب دندان ایمپلنتی شوید باید برای کاشت ایمپلنت فوری اقدام کنید. در کاشت ایمپلنت فوری، ابتدا باید شرایط شما ارزیابی شود تا دکتر مطمئن شود این روش برای شما مناسب است.در کاشت ایمپلنت فوری بر خلاف درمان معمول ایمپلنت که چندین جلسه طول می کشد، طی یک جلسه به اتمام می رسد. برای کاشت ایمپلنت فوری دندان، ابتدا باید شرایط شما ارزیابی شود تا از مناسب بودن این روش درمانی برای شما اطمینان حاصل شود و سپس مراحل آماده سازی برای درمان انجام شود. در روش کاشت ایمپلنت فوری، در همان جلسه پایه ایمپلنت جایگذاری می شود و روی آن روکش دندان نصب میشود، بنابراین دیگر جای دندان خالی نخواهد ماند.

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری / ایمپلنت یک روزه

اگر یکی از دندان های جلویی شما آسیب دیده و مجبور به کشیدن آن هستید و قصد دارید سریعاً برای آن جایگزینی داشته باشید می توانید برای کاشت ایمپلنت فوری یا یک روزه اقدام کنید.

در این روش معمولاً در همان روز کشیدن دندان، ایمپلنت در استخوان فک کاشته می شود و روکش موقت بر روی آن نصب می شود. البته قابل ذکر است که در کاشت ایمپلنت فوری، ابتدا باید شرایط ارزیابی شود تا دندانپزشک مطمئن شود این روش برای شما مناسب است.

روش کاشت ایمپلنت فوری   immediate implants service

 

پانچ لثه برای ایمپلنت

 

برای  شروع درمان کاشت ایمپلنت فوری دندان، باید از دهان تصویر برداری انجام شود و وضعیت استخوان فک و دندان های بیمار توسط دندانپزشک متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتی که استخوان فک نازک نبوده و تحلیل نرفته باشد و استخوان کافی برای پشتیبانی از ایمپلنت وجود داشته باشد، پایه ایمپلنت در استخوان قرار داده می شود. در این شرایط با استفاده از اباتمنت روکش موقتی بر روی آن نصب می شود تا ظاهر فرد زیبا بماند. البته معمولاً روکش کمی کوتاهتر از دندان های کناری است تا فشار زیادی به پایه ایمپلنت وارد نشود. پس از گذراندن زمان بهبودی این روکش موقت برداشته شده و روکش دائم جایگزین آن می شود.

هزینه ایمپلنت فوری

هزینه نهایی ایمپلنت فوری برای افراد مختلف متفاوت است. در جلسه مشاوره قبل از درمان دندانپزشک برآیندی از هزینه های بی حسی یا بیهوشی، کشیدن دندان، جراحی کاشت ایمپلنت فوری، تصویر برداری، آزمایش ها و داروهای مصرفی، انجام داده و شما را مطلع می کند.

بیشتر بخوانید در مورد:  بازسازی لبخند با لمینیت های سرامیکی

انجام “ایمپلنت یک روزه” در مرکز دکتر گشاده رو

اکثر درمان های ایمپلنت و از جمله ایمپلنت فوری، در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر گشاده رو انجام می شود. در روش درمانی ایمپلنت دکتر گشاده رو،  همزمان با کشیدن ریشه دندان، ایمپلنت جایگذاری می شود و در مواردی که شرایط مناسب باشد در همان جلسه اول درمان، روکش موقت به بیمار داده می شود.

چرا مرکز دکتر گشاده رو؟

این مرکز با داشتن بهترین متخصصین با سابقه دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران توانسته است درمان های دندانپزشکی را با هزینه مناسب، به شما عزیزان هدیه دهد. هدف ما در این مرکز انجام کلیه درمان های تخصصی دندانپزشکی در یک محل واحد می باشد.

دکتر عزیز گشاده رو

 ‎ دکتر عزیز گشاده رو  متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی،رتبه اول بورد تخصصی کشور ِ تا کنون بیش از 20.000 کیس موفق ایمپلنت برای هموطنان ایرانی و خارجی انجام داده اند.
با توجه به تجارب و نمونه های های موفق و شگفت انگیز دکتر عزیز گشاده رو بی شک ایشان را  معجزه گر ایمپلنت دندان نامید.

 مطالب این وب سایت توسط متخصصین و اساتید برتر دانشکده دندانپزشکی نگارش شده است و در برگیرنده اطلاعات کامل و قابل استناد علم دندانپزشکی می باشد.

 

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها