کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

کامپوزیت یک اسم کلی برای نوعی مواد ترمیمی در دندانپزشکی است.
کامپوزیت مواد همرنگ دندان است که برای پر کردن دندانهایی که پوسیدگی دارند، تعویض پرکردگی های قدیمی، ترمیم لب پر شدگی و ترک، سفید کردن دندان، صاف کردن لبه های دندان، بلندتر کردن دندان، بستن فاصله بین دندانها، اصلاح کجی دندانها که به آن ارتودنسی فوری میگویند و همچنین تغییر ابعاد دندان استفاده می شود.
علت محبوبیت کامپوزیت سهولت استفاده از آن، سفید بودن آن (قابلیت انطباق با رنگ دندان)، هزینه کمتر در مقایسه با برخی مواد ترمیمی، غیر تهاجمی بودن آن و در بسیاری از موارد عدم نیاز به بی حسی است.

کامپوزیت دندان

برای این که بدانید هزینه درمان کامپوزیت برای شما چقدر میشود باید به دندانپزشک مراجعه کنید چون هزینه هر نوع درمان کامپوزیت متفاوت بوده و همچنین موقعیت دندان و گستردگی نیاز آن به ترمیم در هزینه تاثیر دارد.

در این کلینیک دندانپزشکی دکتر عزیز گشاده رو، درمان های کامپوزیتی توسط متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و با استفاده از کامپوزیت درجه یک  IPS انجام می شود.

کامپوزیت دندان


چرا مرکز دکتر گشاده رو؟

این مرکز متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران می باشد ، که به لطف خدا توانسته ایم مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان و با سابقه ، بهترین درمانهای دندانپزشکی را با هزینه مناسب ، به شما عزیزان هدیه بدهیم. هدف مرکز ما انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در یک مرکز واحد می باشد. مطالب این وب سایت توسط متخصصین و اساتید برتر دانشکده دندانپزشکی نگارش شده است و در برگیرنده اطلاعات کامل و قابل استناد علم دندانپزشکی می باشد.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها