ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

بهترین روش جایگزین دندان های از دست رفته کاشت ایمپلنت ، ایمپلنت فوری یکروزه، ایمپلنت دیجیتالی ، جراحی های پیش رفته و  بازسازی استخوان فک می باشد.

همیشه جای خالی یک دندان بسیار آزار دهنده است. درمان کاشت ایمپلنت دندان برای تمام کسانی که میخواهند جای خالی یک یا چند دندان و یا حتی تمام دندانهایشان را پر کنند مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک ایمپلنت می توان دندانهای آسیب دیده را نیز جایگزین نمود.

ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان برای بزرگسالان هیچ محدودیت سنی ندارد و در صورتی که فرد بیماری خاصی نداشته باشد، می توان درمان ایمپلنت را انجام داد.

تجربه و تخصص پزشک، در موفقیت درمان ایمپلنت بسیار موثر است. پس برای کاشت ایمپلنت به دندانپزشک مجرب و متخصص در زمینه کاشت ایمپلنت مراجعه کنید تا در مورد همه راهکارها، گزینه ها، خطرات، عوارض و محدودیتهای کاشت ایمپلنت صحبت کنید و برآورد دقیقی از هزینه انجام این درمان داشته باشید.

هزینه کاشت ایمپلنت بسته به شرایط هر بیمار ممکن است کمی متفاوت باشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر گشاده رو از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا استفاده می شود و مراحل درمان کاملا بدون درد خواهد بود.
 دکتر عزیز گشاده رو، سابقه بیش از  20.000 درمان موفق ایمپلنت را در کارنامه دارد. در کلینیک دکتر عزیز گشاده رو از بهترین برندهای ایمپلنت از جمله: برندهای اشترومن سوئیس، برند SPI، برند اینترالاک آمریکا، برندهای کره ای، برند نئودنت سوئیس، برند SIC آلمانی-سوئیسی و … استفاده می شود.

ضمانت : تمامی درمان های ایمپلنت انجام شده در کلینیک دکتر  عزیز گشاده رو به مدت 10 سال ضمانت دارند.

چرا مرکز  و تیم تخصصی  دندانپزشکی دکتر عزیز گشاده رو از بهترین هاست ؟

این مرکز متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران می باشد ، به لطف خدا توانسته ایم مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان و با سابقه ، جدید ترین و بهترین راهکار درمانهای دندانپزشکی را با هزینه مناسب ، به شما عزیزان هدیه بدهیم.
 هدف مرکز ما یکپارچه سازی و انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در یک مرکز واحد می باشد.

تلاش می کنیم تا مطالب این وب سایت دندانپزشکی  در برگیرنده آخرین اطلاعات ، مطالب و دانستینهای علم دندانپزشکی روز باشد و از منابع معتبر بین المللی ترجمه و نگارش  می شود.

مقالات و دانستنیها