روکشهای زیبایی

روکشهای زیبایی

در مواردی که دندان ها به دلیل شکستگی، تغییر رنگ شدید، بدشکلی یا انحراف زیبایی خود را از دست داده اند می توان از روکش های زیبایی برای بهبود ظاهر دندان ها استفاده کرد.

روش درمانی روکش دندان، به بیمار این امکان را می دهد تا رنگ دندان را مطابق میل خود انتخاب کند. روکش میتواند شکستگی و ترکهای مشهود دندان را بپوشاند و شکل دندان را به کل تغییر دهد؛ در مواردی که اندازه دندانی کوچکتر یا بزرگتر از دندانهای دیگر است و باعث عدم تناسب دندانها شده است، به کمک روکش های زیبایی میتوان لبخند و دندان فرد را زیباتر کرد.

روکش های زیبایی

روکشهای زیبایی در انواع جنسهای مختلف ساخته میشوند. روکش ممکن است با روش دستی یا دیجیتالی ساخته شود. برای انتخاب بهترین نوع روکش و حداکثر شدن رضایت بیمار از روکش کردن دندان خود، پیش از درمان حتما باید با متخصص دندانپزشکی زیبایی مشورت کرد تا بهترین گزینه متناسب با شرایط بیمار انتخاب شود.

روکشهای زیبایی


چرا مرکز دکتر گشاده رو؟

این مرکز متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران می باشد ، که به لطف خدا توانسته ایم مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان و با سابقه ، بهترین درمانهای دندانپزشکی را با هزینه مناسب ، به شما عزیزان هدیه بدهیم. هدف مرکز ما انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در یک مرکز واحد می باشد. مطالب این وب سایت توسط متخصصین و اساتید برتر دانشکده دندانپزشکی نگارش شده است و در برگیرنده اطلاعات کامل و قابل استناد علم دندانپزشکی می باشد.

بیشتر بخوانید در مورد:  درمانهای وسیع جراحی با آرامبخشی

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها