طراحی لبخند با روکشهای سرامیکی و ایمپلنت

طراحی لبخند با روکشهای سرامیکی و ایمپلنت

در این کیس روکشهای قدیمی برداشته شد و با روکشهای جدید زیرکنیایی جایگزین شد.

ویدئو طراحی لبخند با روکشهای سرامیکی و ایمپلنت

سوالات متداول در مورد طراحی لبخند با روکش های سرامیکی و ایمپلنت

1. آیا اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی برای همه افراد مناسب است؟

اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی برای همه افراد مناسب نیست. افرادی که مشکلات دهان و دندان مانند پوسیدگی، بیماری لثه یا مشکلات فک دارند، ممکن است کاندیدای مناسب برای این روش درمانی نباشند.

2. آیا اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی دردناک است؟

در حین تراش دندان و قرار دادن روکش سرامیکی، از بی حسی موضعی استفاده می شود. به همین دلیل، این روش درمانی دردناک نیست. اما ممکن است بعد از جراحی، کمی درد و ناراحتی را تجربه کنید که با مسکن های تجویزی قابل رفع است.

3. اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی چقدر طول می کشد؟

مراحل انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی به طور کلی چند جلسه طول می کشد. در جلسه اول، معاینه و بررسی دهان و دندان انجام می شود و عکس برداری و قالب گیری از دهان انجام می شود. در جلسات بعدی، تراش دندان، تهیه و قرار دادن روکش های سرامیکی انجام می شود.

4. آیا بعد از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی، می توان از دندان ها به طور طبیعی استفاده کرد؟

بله، بعد از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی، می توان از دندان ها به طور طبیعی برای جویدن و صحبت کردن استفاده کرد. اما لازم است از مصرف غذاهای سخت و جویدنی که می تواند به روکش ها آسیب برساند، خودداری کنید.

5. آیا اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی دائمی است؟

روکش های سرامیکی با مراقبت مناسب می توانند تا 20 سال یا بیشتر عمر کنند. اما ممکن است بعد از مدتی نیاز به ترمیم یا تعویض داشته باشند.

6. قبل از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی، چه اقداماتی باید انجام شود؟

قبل از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی، لازم است که مشکلات دهان و دندان مانند پوسیدگی و بیماری لثه درمان شوند. همچنین، لازم است که از سلامت عمومی خود مطمئن شوید.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود. دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد. در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود. ‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از ۲۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها