درمان فول ایمپلنت فک بالا _ رضایت مشتری

درمان فول ایمپلنت فک بالا _ رضایت مشتری

ویدئو رضایت بیمار _ ایمپلنت فک بالا

‏رضایت بیمار خوبمون از درمان فول ایمپلنت که مقیم آمریکا هستند و برای درمان دندانپزشکی به ایران اومده بودند.

Customer Satisfaction

نمونه درمان دکتر عزیز گشاده رو

photo 2023 12 09 14 39 02

سوالات متداول در مورد ایمپلنت فک بالا

1. ایمپلنت کامل فک بالا چیست؟

ایمپلنت کامل فک بالا، روشی برای جایگزینی تمام دندان های از دست رفته در فک بالا با استفاده از ایمپلنت های دندانی است. این روش به طور کلی برای افرادی که به دلیل بیماری های لثه، پوسیدگی یا سایر مشکلات، تمام دندان های فک بالا خود را از دست داده اند، مناسب است.

2. چه کسانی کاندیدای مناسب برای ایمپلنت کامل فک بالا هستند؟

افرادی که از سلامت دهان و دندان خوبی برخوردارند و به دلیل بیماری های لثه، پوسیدگی یا سایر مشکلات، تمام دندان های فک بالا خود را از دست داده اند، می توانند کاندیدای مناسب برای ایمپلنت کامل فک بالا باشند.

3. مراقبت های بعد از ایمپلنت کامل فک بالا چیست؟

مراقبت های بعد از ایمپلنت کامل فک بالا شامل موارد زیر است:

مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به طور مرتب
استفاده از دهانشویه های ضدعفونی کننده
مراجعه منظم به دندانپزشک برای چکاپ
اجتناب از مصرف غذاهای سخت و جویدنی

4. ایمپلنت کامل فک بالا بهتر است یا دندان مصنوعی؟

ایمپلنت های دندانی مزایای بسیاری نسبت به دندان مصنوعی دارند. ایمپلنت ها مانند دندان های طبیعی عمل می کنند و ثبات و پایداری بیشتری دارند. همچنین، ایمپلنت ها از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کنند و به حفظ زیبایی لبخند شما کمک می کنند.

5. ایمپلنت کامل فک بالا چقدر عمر می کند؟

ایمپلنت های دندانی با مراقبت مناسب می توانند تا 20 سال یا بیشتر عمر کنند.

6. آیا ایمپلنت فک بالا می تواند باعث سردرد شود؟

در برخی موارد، ایمپلنت فک بالا می تواند باعث سردرد شود. این امر به دلیل فشار وارده بر عضلات فک و دهان در حین جراحی یا دوره نقاهت است. اما این سردردها معمولاً موقتی هستند و با مسکن های تجویزی قابل رفع هستند.

7. آیا ایمپلنت فک بالا می تواند باعث مشکلات خواب شود؟

در برخی موارد، ایمپلنت فک بالا می تواند باعث مشکلات خواب مانند آپنه خواب شود. این امر به دلیل تغییر در نحوه قرارگیری زبان و مجاری تنفسی در دهان است. اگر بعد از انجام ایمپلنت فک بالا، مشکلات خواب را تجربه کردید، حتماً به دندانپزشک خود اطلاع دهید.

8. آیا ایمپلنت فک بالا برای افراد دیابتی مناسب است؟

افراد دیابتی که بیماری خود را تحت کنترل دارند، می توانند کاندیدای مناسب برای ایمپلنت فک بالا باشند. اما لازم است قبل از انجام ایمپلنت، با پزشک خود مشورت کنند و تحت نظر باشند.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها