طراحی لبخند زیبا با ایمپلنت | فیلم

طراحی لبخند زیبا با ایمپلنت | فیلم

طراحی لبخند زیبا با ایمپلنت و رستوریشن های سرامیکی

ایمپلنت های دندانی بهترین گزینه  برای جایگزینی دندان های از دست رفته هستند که دندانپزشکی مدرن می تواند ارائه دهد. این فقط به دلیل ظاهر طبیعی یا میزان موفقیت بالای آن ها نیست.

همچنین به دلیل عملکرد، تطبیق پذیری و مزایای بی بدیل آن ها برای سلامت دهان و دندان است. آن ها لبخندی دائمی را به شما هدیه می دهند که احساس شما به آن ها و عملکردشان شبیه دندان طبیعی است  و به شما اجازه می دهند شبیه خودتان باشید و بدون نگرانی از ظاهر دندان ها، لبخندی زیبا بزنید.

ایمپلنت ها همه کاره هستند.

ایمپلنت ها معمولاً از یک میله فلزی تیتانیوم و یک ضمیمه به نام اباتمنت تشکیل شده اند که با یک پروتز دندان پوشیده شده است. همانطور که گفته شد بصورت دندان طبیعی جایگزین دندان از دست رفته می شوند.

همچنین می‌توان از آن ها برای بریج، پروتز جزئی و پروتز کامل برای جایگزینی چندین دندان یا بازسازی کامل لبخند استفاده کرد. ایمپلنت ها با نیازهای درمانی منحصر به فرد شما سازگار می شوند.

اصول زیبایی شناسی در طراحی آن ها رعایت می شود.

روکش یا تاج دندان، بریج یا پروتز هایی که بر روی پایه های ایمپلنت قرار می گیرند به طور خاص برای شما طراحی می شوند.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها