فیلم کاشت ایمپلنت یک روزه

فیلم کاشت ایمپلنت یک روزه

 ایمپلنت یک روزه

اگر یکی از دندان های جلویی شما آسیب دیده و مجبور به کشیدن آن هستید و قصد دارید سریعاً برای آن جایگزینی داشته باشید می توانید برای کاشت ایمپلنت فوری یا یک روزه اقدام کنید.

در این روش معمولاً در همان روز کشیدن دندان، ایمپلنت در استخوان فک کاشته می شود و روکش موقت بر روی آن نصب می شود.

البته قابل ذکر است که در کاشت ایمپلنت فوری، ابتدا باید شرایط ارزیابی شود تا دندانپزشک مطمئن شود این روش برای شما مناسب است.

کاشت ایمپلنت یک روزه برای چه افرادی مناسب است؟

فیلم کاشت ایمپلنت یک روزه

انجام ایمپلنت دندان به روش فوری با تشخیص متخصص ایمپلنت دندان برای هر کیس بی دندانی متفاوت است،پس از بررسی و معاینات دقیق، عکس رادیولوژی و سی تی اسکن متخصص ایمپلنت تشخیص می دهد، که فرد کاندید مناسبی برای انجام ایمپلنت فوری می باشد یا خیر.

در مجموع برای افرادی که دندان آنها لق است یا تنها ریشه دندان برایشان باقی مانده است،آنها کاندید های مناسبی برای انجام ایمپلنت فوری دندان هستند. زیرا بهترین زمان کاشت ایمپلنت فوری زمانی است که ریشه دندان از لثه خارج می شود.

فیلم کاشت ایمپلنت یک روزه:

هزینه کاشت ایمپلنت یک روزه

هزینه نهایی ایمپلنت فوری برای افراد مختلف متفاوت است. در جلسه مشاوره قبل از درمان دندانپزشک برآیندی از هزینه های بی حسی یا بیهوشی، کشیدن دندان، جراحی کاشت ایمپلنت فوری، تصویر برداری، آزمایش ها و داروهای مصرفی، انجام داده و شما را مطلع می کند.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها