اصلاح طرح لبخند با روکش های سرامیکی

اصلاح طرح لبخند با روکش های سرامیکی

ویدئو طراحی لبخند زیبا با لمینیت سرامیکی

در این ویدئو ۲۰ واحد لمینیت سرامیکی برای بیمار VIP انجام شده است .

سوالات متداول در مورد طراحی لبخند با روکش سرامیکی

۱. اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی چیست؟

اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی روشی برای تغییر شکل، رنگ و اندازه دندان ها با استفاده از روکش های سرامیکی نازک و بادوام است. این روش می تواند برای رفع مشکلات مختلف دندان مانند لبخند کج، دندان های نامرتب، شکستگی دندان، تغییر رنگ دندان و فرسایش دندان استفاده شود.

2. هزینه اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی چقدر است؟

هزینه این روش به عوامل مختلفی مانند تعداد دندان های مورد نیاز برای روکش، جنس روکش ها، مهارت و تجربه دندانپزشک و محل زندگی بیمار بستگی دارد.

3. عمر روکش های سرامیکی چقدر است؟

با مراقبت مناسب، روکش های سرامیکی می توانند تا ۲۰ سال یا بیشتر عمر کنند.

4. مراقبت های لازم بعد از اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی چیست؟

  • مسواک زدن دو بار در روز و نخ دندان کشیدن یک بار در روز
  • استفاده از خمیر دندان ضد حساسیت
  • مراجعه منظم به دندانپزشک برای چکاپ و جرمگیری

5. آیا اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی دردناک است؟

در حین تراش دندان و قرار دادن روکش های سرامیکی، از بی حسی موضعی استفاده می شود. به همین دلیل، این روش درمانی دردناک نیست. اما ممکن است بعد از جراحی، کمی درد و ناراحتی را تجربه کنید که با مسکن های تجویزی قابل رفع است.

6. آیا بعد از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی می توان از دندان ها به طور طبیعی استفاده کرد؟

بله، بعد از انجام اصلاح طرح لبخند با روکش سرامیکی، می توان از دندان ها به طور طبیعی برای جویدن و صحبت کردن استفاده کرد. اما لازم است از مصرف غذاهای سخت و جویدنی که می تواند به روکش ها آسیب برساند، خودداری کنید.

 

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها