معجزه ایمپلنت در بازسازی دندان ها| فیلم

معجزه ایمپلنت در بازسازی دندان ها| فیلم

معجزه ایمپلنت در بازسازی دندان ها| فیلم

ایمپلنت های دندانی بهترین گزینه  برای جایگزینی دندان های از دست رفته هستند که دندانپزشکی مدرن می تواند ارائه دهد. این فقط به دلیل ظاهر طبیعی یا میزان موفقیت بالای آن ها نیست.

همچنین به دلیل عملکرد، تطبیق پذیری و مزایای بی بدیل آن ها برای سلامت دهان و دندان است. آن ها لبخندی دائمی را به شما هدیه می دهند که احساس شما به آن ها و عملکردشان شبیه دندان طبیعی است  و به شما اجازه می دهند شبیه خودتان باشید و بدون نگرانی از ظاهر دندان ها، لبخندی زیبا بزنید.

 

ایمپلنت بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته ، معجزه ایمپلنت

معجزه ایمپلنت در بازسازی دندان ها| فیلم

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

implantlaminate3

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها