فیلم معجزه ایمپلنت دندان

فیلم معجزه ایمپلنت دندان

فیلم معجزه ایمپلنت دندان دکتر گشاده رو ( the miracle of implants)

ایمپلنت دندان وسیله ای شبیه به یک پیچ کوچک است که در داخل استخوان فک در جای خالی دندانتان قرار میگیرد تا به عنوان ریشه عمل کند و بعد روی آن نوعی تاج دندان مصنوعی مانند روکش قرار بگیرد و همانند دندان واقعی برایتان کار کند.

فایده ایمپلنت دندان چیست؟

زمانی  ایمپلنت دندان برای شما مطرح میشود که یا دندانتان به حدی آسیب دیده است که نمیتوانید آن را نجات بدهید و تنها راه کشیدن دندان است یا این که از قبل دندانتان را از دست داده اید و جای آن خالی مانده یا با پروتز دیگری مانند دندان مصنوعی پر شده است.

در هر صورت ایمپلنت دندان بهترین راه جایگزین کردن دندان از دست رفته است. هنگامی که دندانتان را از دست میدهید نمیتوانید برخی حروف را درست ادا کنید، نمیتوانید خوب غذا بجوید و ممکن است گوارشتان با مشکل مواجه شود.

هنگامی که لبخند میزنید یا صحبت میکنید دیگران به وضوح جای خالی دندانتان را میبینند.. همه اینها به این معنی است که هر چه سریعتر باید جای خالی دندان را پر کنید.

کاشت ایمپلنت کامل تمام فک چگونه است؟

بازگرداندن اعتماد به نفس خود با کاشت ایمپلنت کامل تمام فک (full jaw implant)
اگر همه دندان های خود را از دست داده اید و مجبور به استفاده از پروتز کامل هستید متوجه شدید که لازم است غذاهای نرم را برای جویدن انتخاب کنید و هنگام خنده مراقب باشید که دندان مصنوعی تکان نخورد یا نیفتد.
کاشت ایمپلنت کامل تمام فک یک راه حل دائمی است و به طور کامل جایگزین دندان مصنوعی شما برای همیشه می شود.
این بریج ایمپلنت بر روی فیکسچرهای ایمپلنت نصب می شود و به طور دائم در آن قرار می گیرد و شما می توانید اطراف آن را به روشی مشابه زمانی که دندان های طبیعی داشتید مسواک بزنید و نخ دندان بکشید.
 

فیلم معجزه ایمپلنت دندان

ما در این ویدئو، فیلم معجزه ایمپلنت دندان کل دندان ها با ایمپلنت را که توسط دکتر عزیز گشاده رو انجام شده است را به شما نشان میدهیم .

دکتر عزیز گشاده رو

با توجه به شرایط منحصر بفرد فک و دندان هر شخص بهتر است از تیم تخصصی دکتر عزیز گشاده رو بهترین راهکار و مشاوره زیبایی را دریافت کنید 09120411399 دکتر عزیز گشاده رو ‎متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی،رتبه اول بورد تخصصی کشور ِ تا کنون بیش از 20.000 کیس موفق ایمپلنت برای هموطنان ایرانی و خارجی انجام داده اند.
دکتر عزیز گشاده رو تا کنون دهها کارگاه آموزشی لمینت و روکش های زیبایی دندان در سراسر کشور برای دندانپزشکان گرامی برگزار کرده است .
 
 

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها