معجزه ایمپلنت دندان | طراحی لبخند زیبا

معجزه ایمپلنت دندان | طراحی لبخند زیبا

معجزه ایمپلنت، بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته

ایمپلنت های دندانی بهترین گزینه  برای جایگزینی دندان های از دست رفته هستند که دندانپزشکی مدرن می تواند ارائه دهد. این فقط به دلیل ظاهر طبیعی یا میزان موفقیت بالای آن ها نیست.

همچنین به دلیل عملکرد، تطبیق پذیری و مزایای بی بدیل آن ها برای سلامت دهان و دندان است. آن ها لبخندی دائمی را به شما هدیه می دهند که احساس شما به آن ها و عملکردشان شبیه دندان طبیعی است  و به شما اجازه می دهند شبیه خودتان باشید و بدون نگرانی از ظاهر دندان ها، لبخندی زیبا بزنید.

طراحی لبخند با رستوریشن های سرامیکی _ فیلم

پیوند ایمپلنت با استخوان فک

معجزه ایمپلنت

وقتی صحبت از عملکرد ایمپلنت ها می شود، بزرگترین ویژگی آن ها احتمالاً توانایی در پیوند با استخوان فک شما از طریق تشویق رشد استخوان است. این توانایی به تمام ویژگی های عملکردی آن ها می افزاید.

پایه های ایمپلنت با قرار گرفتن در استخوان فک از تحلیل استخوانی جلوگیری می کند و گاهی اوقات حتی این روند را معکوس می کنند. از آنجایی که سایر درمان های جایگزینی دندان بسیار سطحی تر هستند، ایمپلنت تنها درمان جلوگیری کننده از تحلیل استخوان فک بعد از از دست دادن دندان می باشد.

دندان های ایمپلنت به شما اجازه می دهند غذا ها را به طور طبیعی بجوید و بخورید.

پیوند ایمن بین ایمپلنت و استخوان فک به آن ثبات و استحکام یک دندان طبیعی را می دهد. این ثبات ریشه عمیق، به ایمپلنت کمک می کند تا مانند یک دندان طبیعی عمل کند.

بیشتر بخوانید در مورد:  انواع ایمپلنت دندان

شما می توانید درست مانند دندان طبیعی خود غذا را گاز بزنید، بجوید و بخورید، از استیک های جویدنی گرفته تا سیب های سفت یا تافی. جای نگرانی نیست که ایمپلنت تحت فشار بیافتد. شما می توانید بدون اینکه حتی به ایمپلنت خود فکر کنید استراحت کنید و روز خود را بگذرانید.

ایمپلنت ها همه کاره هستند.

ایمپلنت ها معمولاً از یک میله فلزی تیتانیوم و یک ضمیمه به نام اباتمنت تشکیل شده اند که با یک پروتز دندان پوشیده شده است. همانطور که گفته شد بصورت دندان طبیعی جایگزین دندان از دست رفته می شوند.

همچنین می‌توان از آن ها برای بریج، پروتز جزئی و پروتز کامل برای جایگزینی چندین دندان یا بازسازی کامل لبخند استفاده کرد. ایمپلنت ها با نیازهای درمانی منحصر به فرد شما سازگار می شوند.

اصول زیبایی شناسی در طراحی آن ها رعایت می شود.

روکش یا تاج دندان، بریج یا پروتز هایی که بر روی پایه های ایمپلنت قرار می گیرند به طور خاص برای شما طراحی می شوند.

 

kasht dandane tabiei

آنها از پرسلن تراشیده شده ساخته می شوند و مطابق رنگ و براقیت دندان های طبیعی شما هستند و کسی متوجه فرق آن ها با دندان طبیعی نمی شود. هیچ کس حتی نمی داند که آن ها آنجا هستند.

implante bedone dard3

فناوری ایمپلنت به طور مداوم در حال بهبود است.

تکنولوژی ساخت و قرار دادن ایمپلنت هر ساله در حال پیشرفت است. این فناوری های جدید به دندانپزشکان اجازه می‌دهند تا برای قرار دادن ایمپلنت ها بهتر برنامه‌ریزی کنند.

و همینطور عوارضی را که ممکن است در طول عمل ایجاد شود، پیش‌بینی کنند، خطر عفونت را کاهش دهند و زمان های بهبود سریع تری را داشته باشند. در نتیجه، کاشت ایمپلنت بی‌خطرتر و بی‌دردتر از هر زمان دیگری است و میزان موفقیت تخمینی آن 98 درصد است.

بیشتر بخوانید در مورد:  ایمپلنت بدون درد | فیلم

اگر به فکر کاشت ایمپلنت هستید، کلینیک دندانپزشکی دکتر گشاده رو جز بهترین مراکز در شهر تهران است. در این مرکز از ابزارها و فناوری دندانپزشکی پیشرفته برای ارائه بهترین مراقبت ممکن به بیماران استفاده می شود.

mojeze implant0

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

رضایت بیمار از درمان ایمپلنت

معجزه ایمپلنت _ رضایت بیمار از درمان دکتر عزیز گشاده رو در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک

ادامه مطلب »
تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها