دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

طراحی دیجیتالی لبخند، لمینت های سرامیکی بدون تراش، بهترین برندهای کامپوزیت دنیا، بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها ) ، روکشهای تمام سرامیک
دندانپزشکی زیبایی مجموعه ای از خدمات زیبایی دندان مانند باندینگ، کامپوزیت، لمینت، روکش، سفید کردن دندانها و غیره است که برای بهبود زیبایی دهان و دندانها انجام میشود.
در دندانپزشکی زیبایی از مواد ترمیمی مختلف استفاده میشود. مثلا میتوانید از کامپوزیت و یا سرامیک استفاده کنید. اما هر روشی معایب و مزایای خود را دارد که با انجام مشاوره را پزشک متخصص دندانپزشکی زیبایی، می توان بهترین روش درمانی برای هر فرد را مشخص کرد.

زیبایی دندانپزشکی

برای انجام درمان های زیبایی دندان و لبخند، باید به پزشک متخصص دندانپزشکی زیبایی مراجعه شود تا با معاینه وضعیت دهان و دندان بیمار، بتوان بهترین روش های درمانی را متناسب با شرایط به وی پیشنهاد کرد.. هزینه درمانهای دندانپزشکی زیبایی بستگی به نوع درمان، نوع مواد مورد استفاده، درمانهای جانبی مانند جرمگیری و پر کردن دندان و همچنین تعداد دندانهایی که میخواهید زیباتر کنید دارد.

کلیه درمان های دندانپزشکی زیبایی در مرکز دندانپزشکی دکتر گشاده رو، به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از بهترین برندهای تولید کننده مواد ترمیم و زیبایی دندان انجام می شود و امکان انجام درمان در کوتاه ترین زمان وجود دارد. درمانهای کامپوزیت انجام شده در کلینیک دکتر گشاده رو به مدت 3 سال و درمان های لمینیت به مدت 8 سال ضمانت دارند.این مرکز متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران می باشد ، که به لطف خدا توانسته ایم مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان و با سابقه ، بهترین درمانهای دندانپزشکی را با هزینه مناسب ، به شما عزیزان هدیه بدهیم. هدف مرکز ما انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در یک مرکز واحد می باشد. مطالب این وب سایت توسط متخصصین و اساتید برتر دانشکده دندانپزشکی نگارش شده است و در برگیرنده اطلاعات کامل و قابل استناد علم دندانپزشکی می باشد.

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها