ایمپلنت های دندانی چگونه می توانند زندگی افراد را تغییر دهند؟

ایمپلنت های دندانی چگونه می توانند زندگی افراد را تغییر دهند؟

ایمپلنت های دندانی چگونه می توانند زندگی افراد را تغییر دهند؟

امروزه ایمپلنت های دندانی در میان اکثر مردم به جایگزینی محبوب برای دندان مصنوعی تبدیل شده اند. با این وجود، اکثر مردم معتقدند که قرار دادن ایمپلنت دردناک و ترسناک است. همچنین بسیاری فکر می کنند که قرار دادن یک پیچ تیتانیومی در لثه زمان بهبود طولانی خواهد داشت در حالی که خالی ماندن جای دندان از دست رفته خود ریسک عفونت بیشتری را به همراه دارد. با این حال، علیرغم آنچه ممکن است باور داشته باشید، روش کاشت دندان حداقل درد را بهمراه دارد.

دندانپزشک در محل ایمپلنت از بی حسی موضعی استفاده می کند که باعث درد بسیار کمی در طول عمل می شود.

علاوه بر این، ایمپلنت ها مزایای بی شماری دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

بهبود گفتار

بسیاری از افراد وسوسه می شوند تا به دلیل قابلیت جابجایی و درد کمتر زمان نصب، از پروتز های مصنوعی استفاده کنند اما باید در نظر داشته باشند که چگونه روی فعالیت های اصلی دهان مانند خوردن و صحبت کردن تأثیر می‌گذارند چرا که به راحتی در دهان می لغزند. در صورتیکه با قرار دادن ایمپلنت این اتفاق نمی افتد چرا که ایمپلنت ها بصورت ایمن در فک افراد پیچ می شوند و متناسب و شبیه دندان های طبیعی هستند.

غذا خوردن راحت تر

ایمپلنت های دندانی چگونه می توانند زندگی افراد را تغییر دهند؟

از دست دادن دندان ها یا داشتن دندان های نامرتب می تواند خوردن غذا را به یک کابوس تبدیل کند. با ایمپلنت های دندانی، شما این شانس را دارید که انواع غذا های مورد علاقه خود را بدون نگرانی بخورید و گاز بگیرید و طعم کاملی از غذا ها را بچشید.

بهبود ظاهر

صورت بدون دندان ممکن است گود رفته و افتاده به نظر برسد. ایمپلنت های دندانی مجموعه کاملی از دندان های شبیه دندان های طبیعی خود را به شما هدیه می‌دهند. آن ها به بازگرداندن لبخند و شکل طبیعی صورت شما کمک می کنند تا دوباره احساس کنید که خودتان هستید.

بازسازی کل دندانها با ایمپلنت و روکش و لمینیتهای سرامیکی

بهبود اعتماد به نفس

ایمپلنت های دندانی احساس و ظاهری مانند دندان های طبیعی دارند. آن ها لبخندی طبیعی به شما می دهند که به افزایش اعتماد به نفس شما کمک می کند.

استخوان ها را سالم نگه می دارد

فضا های خالی، که با از دست دادن دندان باقی مانده، می تواند باعث زوال و از دست دادن استخوان فک شود. معمولاً وقتی از استخوان فک برای نگه داشتن دندان طبیعی استفاده نمی شود، خراب می شود و استحکام خود را از دست می دهد. خوشبختانه، این ایمپلنت ها با تحریک رشد استخوان، استخوان طبیعی را حفظ کرده و از تحلیل استخوان جلوگیری می کنند.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از ۲۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

 

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها