بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه _ دکتر عزیز گشاده رو

بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه _ دکتر عزیز گشاده رو

متخصص ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی در شمال تهران

قرار دادن ایمپلنت دندان در فک افراد، یک امر تخصصی است که باید با حضور بهترین متخصص ایمپلنت انجام شود. در صورتی که دکتر ایمپلنت دارای مهارت کافی در این زمینه نباشد، می‌توان انتظار داشت که بارها برای کاشت صحیح دندان مجبور هستید تا هزینه و زمان بیشتری را صرف کنید؛ چون احتمال شکست ایمپلنت بعد از مراجعه به یک دندانپزشک کم‌تجربه زیاد است.

خونریزی و ورم لثه‌ها از جمله اثرات نامطلوب دیگری هستند که می‌تواند درد ناحیه لثه‌های شما را چندین برابر کند. علاوه براین، اگر در انتخاب دکتر ایمپلنت به صورت غیر اصولی اقدام کنید، آسیب و عوارض این عمل ممکن است که سلامت کل دهان و دندان شما را به خطر بیاندازد.

بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه کیست؟

برای این که بتوانید بهترین متخصص ایمپلنت دندان را  در شمال تهران و یا الهیه پیدا کنید، باید بدانید بهترین متخصص ایمپلنت دندان چه ویژگی‌هایی برای کاشت ایمپلنت دندان باید داشته باشد. این شرایط می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد.

از میزان مجهز بودن کلینیک و تجهیزات آن گرفته تا شرایط پرداختی خاص مانند انجام ایمپلنت دندان به صورت قسطی. در این مقاله به مهم‌ترین ویژگی‌های متخصص ایمپلنت اشاره می‌کنیم :

1- آیا متخصص ایمپلنت دارای  بورد تخصصی میباشد؟

همه دندانپزشکان که دوره تحصیلات دندانپزشکی عمومی را پشت سر گذاشته ‌اند، می‌توانند ایمپلنت دندان بکارند. اما متخصص ایمپلنت دندان کسی است که علاوه بر تحصیلات عمومی دندانپزشکی، چند سال تحصیلات تخصصی در زمینه مهارت‌های جراحی دندانپزشکی و به خصوص ایمپلنت دندان را دیده است.

دوره‌ های تخصصی دندانپزشکی نیاز به رعایت استانداردهای بالا و آموزش و عملکرد در سطح عالی دارند. پشت سر گذاشتن  دوره تخصصی ایمپلنت دندان با موفقیت، به معنی کسب مهارت و دانش خوبی در زمینه کاشت ایمپلنت دندان است.

افرادی که پس از دریافت مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی خود تمایل به ادامه تحصیل و دریافت دکترای تخصصی داشته باشند می توانند با شرکت و قبولی در امتحان ورودی تخصصی (دستیاری) در یکی از رشته های تخصصی ادامه تحصیل دهند و پس از آنکه با موفقیت دوره را به پایان رساندند به عنوان متخصص در آن رشته فارغ التحصیل می گردند .

متخصص ایمپلنت دندان ، دندانپزشکی است که علاوه بر سپری نمودن دوره 6 ساله دندانپزشکی عمومی دوره 3-4 ساله تخصصی را گذرانیده است که در این دوره دانشگاهی کلی بیماران سخت درمان ایمپلنت دندان را درمان کرده است و در رشته ایمپلنت دندان به تجربه و تبحر کافی دست یافته است.

آزمون بورد : امتحانی است که بصورت نظری و عملی از متخصصین فارغ التحصیل شده گرفته می شود و کسانی که موفق به قبولی در این آزمون میشوند دارای بورد تخصصی در رشته ایمپلنت دندان تخصصی میباشند.

توصیه میشود : کاشت ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان و دارای بورد تخصصی انجام شود.

2- سابقه کاری متخصص ایمپلنت در ‌کاشت ایمپلنت دندان چقدر است؟

تجربه کافی در همه شغلها و به خصوص دندانپزشکی اهمیت زیادی دارد. سال‌های کاری و برخورد با موارد متعدد درمانی باعث افزایش تجربه و مهارت دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان  و تصمیم‌ گیری درست در شرایط پیچیده می‌شود.

3- متخصص ایمپلنت دندان در سال چه تعداد ایمپلنت دندان می‌کارد؟

این مورد نیز همانند سابقه کاری، در ایجاد تجربه و مهارت کافی اهمیت زیادی دارد. هر چه تعداد ایمپلنت‌هایی که متخصص ایمپلنت دندان می‌کارد بیشتر باشد، تجربه، مهارت و دانش او بیشتر می‌شود. مسلماً بین دندانپزشکی که 10 ایمپلنت دندان در سال جراحی می‌کند با دندانپزشکی که صدها ایمپلنت دندان کار می‌کند تفاوت زیادی وجود دارد.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 20،000 درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

4- متخصص ایمپلنت دندان در تهران برای صحبت کردن و روشن کردن مراحل درمانی برای بیمار ایمپلنت دندان چه مدت وقت می‌گذارد؟

متخصص ایمپلنت دندان باید زمان کافی به بیمار متقاضی ایمپلنت دندان اختصاص دهد تا مراحل درمان را برای او روشن و شفاف توضیح داده و تمامی معایب و مزایای تصمیم ‌گیری‌های مختلف درمانی ایمپلنت دندان را به اطلاع او برساند.

5- آیا متخصص ایمپلنت  پیش از درمان، معاینه کامل و جامع انجام می‌دهد؟

برخی از دندانپزشکان تنها محل کاشت ایمپلنت دندان را بررسی می‌کنند و میزان موفقیت احتمالی ایمپلنت دندان را ارزیابی مینمایند اما به وضعیت سلامت عمومی بیمار، سلامت دهان و دندان و وضعیت دندان‌های دیگر توجهی نمی‌کنند. پیش از انتخاب دندانپزشک باید مطمئن شوید او تمام معاینات اولیه دندان را انجام داده و موارد زیر را در نظر می‌گیرد:

  • تهیه رادیوگرافی ها و فتو گرافی های مناسب از بیماران برای درمان ایمپلنت دندان
  • غربالگری سرطان دهان
  • معاینه کلی سلامت لثه و استخوانهای فک
  • ارزیابی کامل بایت از جمله الگوی لق شدن دندان‌ها، ساییدگی آنها و عملکرد کلی بایت
  • عملکرد مفصل گیجگاهی فکی
  • مناسب بودن استخوان از نظر اندازه و شکل و تراکم و مناسب بودن بافت لثه در ناحیه کاشت ایمپلنت دندان

نمونه درمان های ایمپلنت توسط دکتر عزیز گشاده رو _ متخصص ایمپلنت و دندانپزشکی زیبایی در الهیه و شمال تهران

بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه _ دکتر عزیز گشاده رو
طراحی لبخند با لمینیت های سرامیکی

 

بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه _ دکتر عزیز گشاده رو
معجزه ایمپلنت و روکش های سرامیکی

 

بهترین متخصص ایمپلنت در الهیه _ دکتر عزیز گشاده رو
معجزه ایمپلنت بدون درد

 مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو:

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

 

location image

مقالات و دانستنیها

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها