رضایت بیمار از درمان ایمپلنت

رضایت بیمار از درمان ایمپلنت

معجزه ایمپلنت _ رضایت بیمار از درمان دکتر عزیز گشاده رو

سوالات متداول در مورد ایمپلنت

۱. آیا ایمپلنت دندان می تواند باعث بوی بد دهان شود؟

بله، در صورت عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، ایمپلنت دندان می تواند مانند دندان های طبیعی باعث بوی بد دهان شود. برای جلوگیری از این مشکل، باید به طور منظم مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و از دهانشویه استفاده کنید.

۲. آیا ایمپلنت دندان می تواند باعث سایش دندان ها شود؟

بله، اگر تاج دندان یا پروتز ایمپلنت به درستی تنظیم نشود، می تواند باعث سایش دندان های مجاور شود. برای جلوگیری از این مشکل، باید به یک دندانپزشک باتجربه مراجعه کنید.

۳. آیا ایمپلنت دندان برای افراد سیگاری مناسب است؟

سیگار کشیدن می تواند خطر شکست ایمپلنت دندان را افزایش دهد. به همین دلیل، افراد سیگاری قبل از انجام ایمپلنت باید سیگار را ترک کنند.

۴. آیا ایمپلنت دندان برای خانم های باردار مناسب است؟

به طور کلی، انجام ایمپلنت دندان در دوران بارداری توصیه نمی شود. زیرا در این دوران، هورمون ها می توانند بر روند بهبودی ایمپلنت تاثیر بگذارند.

 

در مرکز ما درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت دندان مثل ایمپلنت فوری ، بازسازی های سه بعدی استخوان فک ، ایمپلنت دیجیتالی، ایمپلنت فوری یکروزه ، سینوس لیفت با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت دنیا ، و مواد درجه یک پودر استخوان انجام میشود.

دکتر عزیز گشاده رو ، متخصص ایمپلنت و پروتزهای دندانی هستند و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران( بهترین دانشکده دندانپزشکی ایران) میباشد.دکتر عزیز گشاده رو رتبه اول بورد تخصصی کشور هم در بخش عملی و هم بخش کتبی میباشد.

بیشتر بخوانید در مورد:  معجزه ایمپلنت دندان | طراحی لبخند زیبا

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر عزیز گشاده رو بهترین برندهای ایمپلنت دنیا در سریعترین زمان ، بدون درد و بدون خونریزی انجام میشود.

‏با توجه به رزومه و سابقه کاری و علمی دکتر عزیز گشاده رو که سابقه بیش از 2۰۰۰۰ درمان موفق ایمپلنت را دارند، به جرات میتوان ایشان را بهترین متخصص ایمپلنت تهران نامید.

مقالات و دانستنیها

درمان 20واحد لمینیت سرامیکی vip

درمان 20واحد لمینیت سرامیکی سرویس VIP طراحی لبخند دیجیتالی استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی دیجیتال بالاترین کیفیت مواد و بهترین لابراتور ساخت مرکز تخصصی ایمپلنت

ادامه مطلب »
تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها