کاشت ایمپلنت کامل تمام فک چگونه است؟

کاشت ایمپلنت کامل تمام فک چگونه است؟

بازگرداندن اعتماد به نفس خود با کاشت ایمپلنت کامل تمام فک (full jaw implant)

اگر همه دندان های خود را از دست داده اید و مجبور به استفاده از پروتز کامل هستید متوجه شدید که لازم است غذاهای نرم را برای جویدن انتخاب کنید و هنگام خنده مراقب باشید که دندان مصنوعی تکان نخورد یا نیفتد.

کاشت ایمپلنت کامل تمام فک یک راه حل دائمی است و به طور کامل جایگزین دندان مصنوعی شما برای همیشه می شود. این بریج ایمپلنت بر روی فیکسچرهای ایمپلنت نصب می شود و به طور دائم در آن قرار می گیرد و شما می توانید اطراف آن را به روشی مشابه زمانی که دندان های طبیعی داشتید مسواک بزنید و نخ دندان بکشید.

مراحل کاشت ایمپلنت کامل تمام فک

مشاوره با دندانپزشک

برای کاشت ایمپلنت کامل تمام فک باید با جراح ایمپلنت بسیار مجرب مشورت کنید. در این قرار ملاقات، می توانید به طور کامل در مورد نگرانی های خود صحبت کنید. او دهان، استخوان و لثه های شما را ارزیابی می‌کند و به شما توصیه می‌کند که دندان از دست رفته خود را با ایمپلنت جایگزین کنید. در این جلسه به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

سی تی اسکن سه بعدی

برای ارزیابی سطح استخوان فک و امکان برنامه ریزی دقیق درمان، سی تی اسکن سه بعدی گرفته می شود. با اینکار موقعیت اعصاب و رگ های خونی شما به طور دقیق برای جراحی ایمن ارزیابی می شود.

طراحی زیبایی شناسی

کاشت ایمپلنت کامل تمام فک در طول درمان، لبخند شما در ارتباط با لب ها، استخوان ها، ساختار صورت شما و رنگ و شکل دندان های جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جراحی کاشت ایمپلنت کامل تمام فک 

می‌توان در عرض 1-2 ساعت تحت بی حسی موضعی و معمولاً تحت آرام بخشی چندین ایمپلنت دندانی را قرار داد. بعد از آن معمولاً فوراً پروتز موقت نصب می شود تا بتوانید به زندگی عادی خود ادامه دهید. بعد از جراحی به مسکن احتیاج خواهید داشت. ایمپلنت ها به طور طبیعی با استخوان موجود شما ادغام می شوند و آن را قوی و ایمن می کنند.

آماده سازی پل ایمپلنت کامل تمام فک

در شرایط معمولی 12 هفته طول می کشد تا لثه بهبود یابد. پس از این زمان، رنگ مورد نظر دندان انتخاب شده و بایت بررسی می شود. رنگ و شفافیت لایه پرسلن تاج دندان ها برای هر بیمار منحصر به فرد است. این اطلاعات برای ساخت پل کاشت ایمپلنت کامل تمام فک به لابراتوار ارسال می شود. در صورتی که از روش سنتی استفاده شود و سی تی اسکن سه بعدی انجام نشده باشد، در این مرحله قالب گیری انجام شده و به همراه اطلاعات بالا به لابراتوآر ارسال می شود.

نصب پل ایمپلنت کامل تمام فک

در قرار بعدی شما، پل جدید به طور ایمن بر روی ایمپلنت های تیتانیومی نصب می شود.

نمونه درمان های کاشت ایمپلنت کامل تمام فک دکتر عزیز گشاده رو

کاشت ایمپلنت کامل تمام فک کاشت ایمپلنت کامل تمام فک

 

Portfolio of dental implants dr aziz goshaderoo 2Portfolio of dental implants dr aziz goshaderoo 6

دکتر عزیز گشاده رو

 با توجه به شرایط منحصر بفرد فک و دندان هر شخص بهتر است از تیم تخصصی دکتر عزیز گشاده رو بهترین راهکار و مشاوره زیبایی را دریافت کنید 09120411399  

دکتر عزیز گشاده رو ‎متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی،رتبه اول بورد تخصصی کشور ِ تا کنون بیش از 20.000 کیس موفق ایمپلنت برای هموطنان ایرانی و خارجی انجام داده اند.

دکتر عزیز گشاده رو تا کنون دهها کارگاه آموزشی لمینت و روکش های زیبایی دندان در سراسر کشور برای دندانپزشکان گرامی برگزار کرده است. 

 با توجه به سوابق درمانی و آموزشی دکتر عزیز گشاده رو به جرات میتوان ادعا کرد که ایشان بهترین متخصص کاشت ایمپلنت تمام فک میباشد .

دکتر عزیز گشاده رو

تماس با تیم تخصصی دکتر عزیز گشاده رو

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *