بازسازی دندان های فک بالا و پایین با لمینیت های ایمکس (E-max)

پخش ویدیو

بازسازی دندان های فک بالا و پایین با لمینیت های ایمکس (E-max)

مزایای ایمکس( E-max ) نسبت به روکش و ونیرهای دیگر

اگر به دنبال ونیر و روکش های دندانی هستید، احتمالاً این سوال برای شما پیش آمده است که آن ها از چه ماده ای ساخته شده اند. در این میان سرامیک دی سیلیکات لیتیوم ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

با استفاده از این ترکیب می توان ونیر و روکش های سبک تر و نازک تری را نسبت به پرسلن های معمولی ساخت. این بدان معنی است که استفاده از این ونیر و روکش ها راحت تر بوده و مقدار کمتری از دندان طبیعی بیمار برداشته می شود.

همپنین پرسلن های ساخته شده با این ماده بطور قابل ملاحظه ای با دوام هستند و با مراقبت مناسب 20 سال یا بیشتر دوام می آورند. بزرگترین مزیت آن ظاهر تا حدودی شفاف آن است. سایر پرسلن ها مات هستند که در مقایسه با دندان طبیعی بیمار به نوعی متفاوت و کسل کننده به نظر می رسند. کیفیت نیمه شفاف ونیر و روکش های ایمکس مطابقت بیشتری با دندان های طبیعی دارند و به شما این امکان را می دهند که با لبخندی طبیعی با جهان روبرو شوید.

دکتر عزیز گشاده رو

متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی، هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی،رتبه اول بورد تخصصی کشور با انجام صد ها کیس موفق ایمپلنت فوری برای هموطنان ایرانی و خارجی می باشد.

در این مقاله تلاش کردیم راهکار های جدید دندانپزشکی زیبایی و دستیابی به لبخند زیبا و درخشان و همچنین فیلم روکش ایمکس از نمونه درمانهای “دکتر عزیز گشاده رو” را بررسی کرده و شما بهترین و مناسب ترین روکش زیبایی دندان با توجه به شرایطتان انتخاب کنید. البته با توجه به شرایط منحصر بفرد فک و دندان هر شخص بهتر است از تیم تخصصی دکتر عزیز گشاده رو بهترین راهکار و مشاوره زیبایی را دریافت کنید 09120411399

دکتر عزیز گشاده رو

‎متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی،رتبه اول بورد تخصصی کشور ِ تا کنون بیش از 20.000 کیس موفق ایمپلنت برای هموطنان ایرانی و خارجی انجام داده اند. دکتر عزیز گشاده رو تا کنون دهها کارگاه آموزشی لمینت و روکش های زیبایی دندان در سراسر کشور برای دندانپزشکان گرامی برگزار کرده است.  

این پست را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شما – مشاوره رایگان

تیم تخصصی دکتر گشاده رو با شما تماس خواهد گرفت.

نمونه کارها